Černobílý Blog

 

Upozornění pro čtenáře: četba následujícího textu může ohrozit vaše duševní zdraví!!


Před pár dny mi přistál v emailové schránce dopis. Při čtení textu jsem si myslel, že se jedná o nepovedený vtip a absolutní drzost. Moje zjištění, že tohle někdo myslí vážně, mě vyloudilo úsměv na tváři a moje první myšlenka byla: „to si můj právník zase vydělá a zaplatí to druhá strana“. Ale proč ne, sranda musí být a konečně se ukáže pravda. A o co přesně jde? To se vám pokusím vysvětlit v následujícím článku. Usaďte se, vypněte TV nebo rádio, ať vás nic neruší a zapojte svůj rozum.

 

Dnešní článek bude pojat poněkud netradičně a půjde spíše o článek, kde se pokusím vysvětlit, o co jde, co se stalo a co bude následovat.

Jak jsem již psal, přišel mi email od p. Petry Vančurové (Petra LovelyHair). No respektive z emailu, který patří Petře, ale byl podepsán jejím manželem Miroslavem Čížkem. Předmět měl jméno „Návrh řešení“.
Bylo v něm ve zkratce napsáno: „Rádi bychom Vás informovali, že jsme ochotní poskytnout Vám možnost omluvit se (jak je uvedeno v dopise v příloze) a vyřešit tak celou situaci jinak, než prostřednictvím soudu. Pokud zveřejníte omluvu do nedělního večera, jsme ochotni trestní oznámení nepodávat a věc soudně neřešit.“ 

Otevřel jsem si přílohu, která byla součástí emailu a první, co mě praštilo do oka, bylo datum 6. září 2016. Při čtení dokumentu, který nesl název „výzva k upuštění protiprávního jednání a odstranění jeho následků“ jsem se mimo jiné dozvěděl, že mám ze svého blogu odstranit některé články a zveřejnit přesně danou omluvu, v přesném znění. To vše do 7 dnů.Takto by měla znít omluva o které musí rozhodnout soud:Lhůta sedmi dnů mě trochu nekoresponduje s datem sepsání dokumentu a datem 30. září 2016, kdy mi byl doručen email od Míry a Petry. Pokud žalobu myslí vážně, tak je jistě už podaná a tím pádem má případná omluva by byla stejně po stanovené lhůtě. Je to opět další lež ze strany Petry Vančurové a jejího manžela, nebo jen hra na kočku a myš?
Já osobně doufám, že žaloba je podaná u soudu a konečně se všichni dozví pravdu, jak to všechno je a bude o tom „rozsudek jménem republiky“.

Teď se ale vrátím k tomu, za co bych se měl omluvit. Ne, nebojte, nemám to v plánu! Jediné, co by to mohlo změnit, je výrok soudu v můj neprospěch, ale to se nestane. A v následujícím textu vám i napíšu proč.
Co paní Petře Vančurové asi vadí nejvíce, je fakt, že její logo není úplně tak její. A že co se zakoupeným obrázkem z fotobanky udělala, je protiprávní a rozhodně za to ponese následky.
Článek, který mám odstranit, se jmenuje „Petra LovelyHair (ne)krade a (ne)podvádí“. Zde píšu o tom, že si Petra nechala zaregistrovat obrázek zakoupený ve fotobance jako svou ochrannou známku. Jenže to je právě to, co udělala protiprávně. Zakoupila obrázek, který smí používat na svém blogu, smí ho používat na svá trička, může ho používat v rámci licence, kterou zakoupila. Ovšem s jednou výjimkou. Obrázek nesmí být využit jako firemní logo a nesmí být zaregistrován jako ochranná známka. Asi proto, že Petra neumí dobře anglicky, se stala chyba, kterou nechce přiznat – že si důkladně nepřečetla licenci k zakoupenému obrázku.Na obrázek se vztahuje autorský zákon!
Jistě, někdo z vás by mohl namítat, že obrázek koupila pod jinou licencí a z jiné fotobanky. Ale to je zcela nemožné. Autor obrázku ColorValley tomuto obrázku na začátku přidělil „licenci“ a všechny fotobanky tento konkrétní obrázek prodávají pod jednou licencí. Na tento obrázek nelze pořídit exkluzivita.
Dám vám příklad. Tento obrázek si může kdokoliv zakoupit např. zde a za 1,27 Kč (slovy za kourunudvacetsedm) si ho může stáhnout v pěti různých velikostech. Vyzkoušel jsem to a obrázek jsem si za korunu třicet koupil. Pokud se vám líbí, můžete si ho koupit také. A můžete ho využívat dle libosti (v rámci licenčních podmínek).


 


 

Pokud by ovšem ochranná známka byla v pořádku, mohla by vás Petra Vančurová zažalovat, že používáte její ochrannou známku. V tom případě byste vy mohli zažalovat fotobanku, která vám obrázek prodala. A co by udělala fotobanka? No jistě, zažalovala by Petru LovelyHair, že porušila licenční podmínky a autorský zákon. Protože dle licence tento obrázek se nesmí zaregistrovat jako ochrannou známku. A kdo by z toho vyšel jako poražený? Ano, správně. Ten, kdo porušil licenční podmínky a autorský zákon.
Ještě si někdo stále myslí, že bych měl článek z blogu stáhnout a omluvit se? NE

Dále Petře LovelyHair vadí, že jsem ji v několika článcích označil za lhářku roku a hlupáka.
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale když si někdo není schopný přečíst licenci k zakoupenému obrázku a zaregistruje si ho protiprávně jako svou ochrannou známku a ohrozí si tím své podnikání, je pro mě hlupák. Hlupáka popisuje wikipedie takto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hloupost
Myslí si někdo, že se mám omluvit za nařčení, že je Petra hlupák? NE

Další věc, co Petře Vančurové vadí je, že jsem ji nazval „lhářkou“. Rád bych připomněl, že o pár řádků výš jsem psal o neoprávněném zaregistrování obrázku na ochrannou známku a Petra se k celé věci staví tak, že to není pravda. Lže. Je to pravda a licence k obrázku mluví jasně. Dovolte, abych připomněl kauzu Metaxa (článek zde), kde na svém Instagramu Petra tvrdila, že je to dárek, atd. Tvrdila nám, že videa dělá zadarmo a všechny placené videa poctivě označuje jako PR. Takových věcí by se jistě našlo víc. Jasně se ukázalo, že opětovaně lhala.
Definice lhaní wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Le%C5%BE

Myslíte si, že bych se měl omluvit za nařčení, že Petra lže? NE

Další z nařčení, co Petře vadí, že jsem ji nazval „psychopatem“. Psychopatie je nemoc. Není to nadávka. Urazíte se, když vám někdo řekne, že máte chřipku? Podáte na někoho žalobu, když vám někdo řekne, že máte kašel? Vy ne. Člověk, co má poruchu osobnosti má ovšem na všechno jiný názor a jiný pohled. Je totiž nemocný a nedokáže věci chápat správně. Z toho, co Petra prozradila ve svých videích o svých psychických problémech, které ji provází od mládí a z chování, jaké předvádí a jak jedná, je velice pravděpodobné, že trpí některým druhem psychopatie. Nejsem lékař, a proto můj názor je obecný. Ale myslím si, že Petra má poruchu osobnosti.
Psychopatie wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Psychopatie
Omluvit se někomu za to, že mu řeknete, že je nemocný? NE

Dále je Petře trnem v oku článek „Kašpar roku 2015 PetraLovelyHair bude těžko překonán“.
Vzhledem k tomu, že je to článek o logu, tak chápu, co na tom Petře vadí. Ovšem Petře vadí zejména slovo „kašpar“ v nadpise článku. To, co Petra předvádí v dosavadní tvorbě je docela komické. Proto slovo „kašpar“.

     
     Zdroj Instagram


Omluvit se někomu za to, že jeho chování je komické? NE

Rozhodně si nemyslím, že bych někoho veřejně zesměšňoval tím, že upozorním na jeho protiprávní jednání a ukážu jeho lži. Tím, že osvětlím některé věci, jistě nikomu nezasahuju do jeho cti a dobrého jména.

Další kapitolou je Miroslav Čížek. Tomu se mám omluvit za článek „Děti na sociálních sítích, rodiče na sociálce...“ za to, že jeho uměleckou fotografii spojuji se zneužíváním dětí.
V článku poukazuji pouze na to, že nahou fotografii (fotografie je mírně cenzurována) na instagramovém účtu pana Miroslava Čížka, označují děti ve věku 10-13 roků „líbí se mi“.  Nikde není pan Čížek spojován se zneužívání dětí.

zdroj instagram

údajné umělecké fotografieMyslíte si, že se mám omluvit za to, že se mi nelíbí, že děti ve věku 10-13 roků označují polonahé fotografie? NE

 

A jako poslední bod, za který se mám omluvit je označení pana Miroslava Čížka jako „slizký sexuální loudil“.
K tomu se snad ani nemusím vyjadřovat. Dvojsmysly, které p. Čížek používá a věty, kterými komentuje dění kolem sebe a jeho komentáře na Facebooku mluví za své.


 

 


 

A co říct na závěr?
Osobně si myslím, že se tady odehrává pouze osobní msta za odhalení nepravosti s logem.


Můj názor je takový, že pokud by bylo s logem vše v pořádku, neměla by Petra LovelyHair důvod k ukončení prodeje svých štětců a ukončení Youtube kanálu. Myslím si, že Petra dostala určitý čas na odstranění ochranné známky, kterou neoprávněně používá na svých výrobcích. Kde je ovšem pravda, ví snad jen Petra a její manžel.

Omluvy se z mé strany nedočká a články staženy nebudou. Pevně věřím, že žaloba bude ze strany Petry Vančurové podána co nejdříve, soud prokáže moji pravdu a pak budu požadovat veřejnou omluvu já. Vyhrožováním a jiným nátlakem se nenechám donutit k tomu, abych se omluvil. Počkáme si až na výsledek soudu.

Všechny čtenáře chci upozornit na to, že se k této záležitosti nebudu vyjadřovat a tím narušovat případné vyšetřování a soud. Proto po mě prosím nechtějte jakékoliv další vyjádření.

 

 

Komentáře   

0 #40 philosoraptorka 2016-12-31 00:38
Cituji z článku bezprecedentní argumentační faul: "Ještě si někdo stále myslí, že bych měl článek z blogu stáhnout a omluvit se? NE" - vkládat potenciálnímu čtenáři do úst předem danou odpověď je demagogie.
Citovat | Ohlásit správci
0 #39 Tudle nudle 2016-11-26 21:22
Videla som od nej len pár videí a nejdem si ju obraňovať. Ak máte pravdu s tým logom, mala by za to niesť následky, s tým súhlasím. Ale o tomto už rozhodne súd...
Len by som sa rada vyjadrila k tomu že keď jej zomrel otec, veselo točila ďalej. Blogerky majú predtočené videa aj pol roka dopredu. Kľudne mohla mať x videí už dávno natočených a len ich pridávala na youtube.
A to že sa ku všetkému vyjadruje jej manžel a ovplyvňuje ju...poznám veľa žien ktoré, keby videli na seba takúto kritiku radšej by ani neodpísali a nechceli sa na to všetko pozerať. A to že sa on k tomu vyjadrí? Veď je to jej manžel tak samozrejme že si ju zastane.
Citovat | Ohlásit správci
+3 #38 někdonikdo 2016-11-18 16:01
Cituji nikola:
Podle Vaší teorie bych tedy měla sedět doma, obtěžovat své sousedy, okolí a další lidi které neznám a hledat na ně špínu. Ano uznávám, zábava asi na celý den. Já se ale nechci vracet do doby komunismu a StB. A hned napadat člověka - u Vás doma je běžná že se krade atd. Je velice zcestné a navíc absolutně mimo mísu. Je vidět co jste za člověka, když hned urážíte a napadáte ostatní.
Na každou ... se vaří voda.


jsi snad nějaká stará bába bez špetky sebenadhledu která se bere smrtelně vážně nebo papež co káže vodu a pije víno?
s tebou musí být zábava to ti teda povím. trochu života a sebereflexe do toho chcípání. nikdy není pozdě. :-)
Citovat | Ohlásit správci
+2 #37 Černobílý Blog 2016-11-18 14:59
Cituji nikola:
Podle Vaší teorie bych tedy měla sedět doma, obtěžovat své sousedy, okolí a další lidi které neznám a hledat na ně špínu. Ano uznávám, zábava asi na celý den. Já se ale nechci vracet do doby komunismu a StB. A hned napadat člověka - u Vás doma je běžná že se krade atd. Je velice zcestné a navíc absolutně mimo mísu. Je vidět co jste za člověka, když hned urážíte a napadáte ostatní.
Na každou ... se vaří voda.


Proč byste měla sedět doma a obtěžovat sousedy? To je asi jen Vaše představa, že někdo celé dny sedí doma. Tím že někdo upozorní na podvod, se hned celá společnost vrací do dob kominismu? Kapitalismus je o tom, že budeme všichni lhát a podvádět?
Co já jsem za člověka?! Vy ste mě první nazvala ubožákem a já mám pokřivený charakter?
Než něco napíšete, tak si to nejdřív rozmyslete...
Citovat | Ohlásit správci
+4 #36 někdonikdo 2016-11-18 14:43
Cituji nikola:
Jediná věc by mě zajímala. Kdo jsi za ubožáka který nemá nic jiného na práci než se srát do jiných lidí a ničit jejich životy... At dělá něco špatně nebo ne, mě je to jedno, al eto co děláš ty je šílený... To sedíš jen doma nemáš co dělat a snažíš se nacházet a házet špínu na jiné lidi.


vadí ti že něco nemáš úplně pod kontrolou?.. míro?..petro? :-) a proč děláš něco za co druhý sam-a odsuzuješ ty pipko. to je jako co za logiku.
nejdřív mu řekneš jaký je ubožák že se sere do druhých a ty uděláš co? vsereš se sem a sereš se do druhých. 'ničíš jeho život' a házíš na něj špínu! :D a pak mu přeješ krásný den?
no ty jseš ale pokrytec! fuj! :-x
Citovat | Ohlásit správci
-3 #35 nikola 2016-11-18 13:30
Podle Vaší teorie bych tedy měla sedět doma, obtěžovat své sousedy, okolí a další lidi které neznám a hledat na ně špínu. Ano uznávám, zábava asi na celý den. Já se ale nechci vracet do doby komunismu a StB. A hned napadat člověka - u Vás doma je běžná že se krade atd. Je velice zcestné a navíc absolutně mimo mísu. Je vidět co jste za člověka, když hned urážíte a napadáte ostatní.
Na každou ... se vaří voda.
Citovat | Ohlásit správci
+1 #34 Černobílý Blog 2016-11-18 12:36
Cituji nikola:
Jediná věc by mě zajímala. Kdo jsi za ubožáka který nemá nic jiného na práci než se srát do jiných lidí a ničit jejich životy... At dělá něco špatně nebo ne, mě je to jedno, al eto co děláš ty je šílený... To sedíš jen doma nemáš co dělat a snažíš se nacházet a házet špínu na jiné lidi.


U vás doma je běžné, že se podvádí a krade?
Kdyby Tvůj soused viděl, jak Ti kradou např. auto, měl by taky držet pusu a nestarat se o to?
Dle Tvého názoru by soused nic nahlašovat neměl, protože by se neměl "srát" do jiných lidí...
To vypovídá o Tvém charakteru.
Krásný den
Citovat | Ohlásit správci
-1 #33 nikola 2016-11-18 12:23
Jediná věc by mě zajímala. Kdo jsi za ubožáka který nemá nic jiného na práci než se srát do jiných lidí a ničit jejich životy... At dělá něco špatně nebo ne, mě je to jedno, al eto co děláš ty je šílený... To sedíš jen doma nemáš co dělat a snažíš se nacházet a házet špínu na jiné lidi.
Citovat | Ohlásit správci
+6 #32 Dizzie23 2016-10-18 03:04
Cituji Veronika:
Cituji Dizzie23:
Když se tady tak rozjíždí ty zajímavé teorie, napadlo mě, co když stojí Míra i za tou výhružkou smrtí? Co když takhle Petru týrá a vyloženě si jejího rozpoložení a slepé důvěry užívá? Petra má s maminkou prazvláštní vztahy a klidně to může být manipulativním Mirkem a jejím nesouhlasem v Petřině volbě. Byla tam i nějaká aféra, kdy psala mamka Petře divné komentáře na blogu, to mohlo být také zmanipulované. Nakonec se dozvíme, že Míra píše i tenhle blog :D. No nic, stačilo teorizování, jak to je můžou vědět jen oni dva, ale myšlenka je to zajímavá.

PS: Chválím blog, jednou za čas se sem přijdu odreagovat a myslím, že účel plní. Ať za tím stojí kdokoliv, klidně i ta zmíněná Bebe, je mi to šumák, hlavně, že se je nad čím pousmát.to mě zajímá. Jaké jí psala komentáře? Podporuje to tu moji teorii,kterou jsem psala níže. Že Míra Petru využívá, že v podstatě Petra je na něm závislá, protože má špatné vztahy s rodinou,už jen to, že se brali pouze se svědkama a ještě ke všemu cizíma. Podle mě rodiče s jejich vztahem nesouhlasili. Protože proč by si ona brala mladšího a ještě takového slizouna? Myslím si, že Míra maže komentáře bez jejího vědomí, komunikuje se všemi taky bez jejího vědomí, než si Petra něco přečte,tak to podléhá cenzuře. Taky si myslím, že ten dopis psal on a na auta,co jezdí kolem jí upozrnoval on a vymýšlel teorie,aby se Petra bála ještě víc a byla na něm ještě více závislá.


Prvně měla Petra s maminkou nějaké společné video před domem, na lavičce, které se mi mimochodem už nedaří dohledat. Pár týdnů, max měsíců na to, se Petra v některém ze svých dalších kecacích videích rozmluvila o tom, že ji mamka píše na blog anonymně negativní komentáře směrem k Mirkovi. Že se jí Mirek nezdá, je nesympatický až nepříjemný. Snad tam byla i nějaká poznámka o sluníčkovosti blogu, ale to už nevím jistě. Bohužel se mi to nedaří dohledat, některá videa jsou smazaná, jiná soukromá, ale v seznamech videí pořád jsou, akorát bez názvu. Osobně mi přijde na hlavu si ve 30 letech stěžovat ve videu na to, že mi maminka píše anonymně negativní komentáře na blog. To se snad řeší v soukromí. Tehdy mi přišlo, že Petra hledá útěchu u fanynek a matku chce ponížit. Kdo ví, čí to byl nápad.
Citovat | Ohlásit správci
+3 #31 Hanka 2016-10-18 00:16
Ahoj,nikdy nekomentuji,jen jsem pravidelnym ctenarem jiz od zacatku.Jen DEKUJI,ze je nekdo,kdo jeste dnes bojuje za cest e chovani.Doufam,ze bozi mlyny melou a Petra za sve lhani, pomlouvani na Vinted atd atd dostane lekci.Drz se a stuj i nadale za svym
Petra zblbla narod svym ,,nezjistnym" vzezrenim,ale opak je pra pravdou.Drz se.
Citovat | Ohlásit správci
-3 #30 Huhulák 2016-10-17 14:57
Jsi trapný
Citovat | Ohlásit správci
+1 #29 Ester 2016-10-11 18:03
Také si myslím, že toho Míra dost zneužívá. Nikdy by mě nenapadlo, že by mohl být mladší než Petra. Jemu je 33, jí 36 ale paradoxem je, že Petra vypadá na 25 a on tak na 40 :D tím se ten věkový rozdíl docela smazává. Vždycky na mě vždycky působil jako těžkej sympaťák, s poněkud zvláštním smyslem pro humor, ale asi to bude i perfekcionista, když maže i komentáře, které nejsou hejty, ale konstruktivní kritika. Když to ale dělá z Petřina profilu, je za to pak kritizovaná Péťa. To mi přijde vůči ní trochu nefér. Pak ji lidé vyčítají, že není normální, že na jednu stranu ve videu řekne, že si váží konstruktivní kritiky a pak všechny takové komentáře smaže. Jenže to dost možná nedělá ona.
Citovat | Ohlásit správci
+7 #28 Veronika 2016-10-10 09:01
Cituji Dizzie23:
Když se tady tak rozjíždí ty zajímavé teorie, napadlo mě, co když stojí Míra i za tou výhružkou smrtí? Co když takhle Petru týrá a vyloženě si jejího rozpoložení a slepé důvěry užívá? Petra má s maminkou prazvláštní vztahy a klidně to může být manipulativním Mirkem a jejím nesouhlasem v Petřině volbě. Byla tam i nějaká aféra, kdy psala mamka Petře divné komentáře na blogu, to mohlo být také zmanipulované. Nakonec se dozvíme, že Míra píše i tenhle blog :D. No nic, stačilo teorizování, jak to je můžou vědět jen oni dva, ale myšlenka je to zajímavá.

PS: Chválím blog, jednou za čas se sem přijdu odreagovat a myslím, že účel plní. Ať za tím stojí kdokoliv, klidně i ta zmíněná Bebe, je mi to šumák, hlavně, že se je nad čím pousmát.to mě zajímá. Jaké jí psala komentáře? Podporuje to tu moji teorii,kterou jsem psala níže. Že Míra Petru využívá, že v podstatě Petra je na něm závislá, protože má špatné vztahy s rodinou,už jen to, že se brali pouze se svědkama a ještě ke všemu cizíma. Podle mě rodiče s jejich vztahem nesouhlasili. Protože proč by si ona brala mladšího a ještě takového slizouna? Myslím si, že Míra maže komentáře bez jejího vědomí, komunikuje se všemi taky bez jejího vědomí, než si Petra něco přečte,tak to podléhá cenzuře. Taky si myslím, že ten dopis psal on a na auta,co jezdí kolem jí upozrnoval on a vymýšlel teorie,aby se Petra bála ještě víc a byla na něm ještě více závislá.
Citovat | Ohlásit správci
+3 #27 michaela 2016-10-09 19:57
Teda,já už jsem z toho všeho tak zblblá,že už mě i napadlo,jestli to není nějakej hokus pokus průzkum výzkum -a my jsme u toho všichni blbci...
Citovat | Ohlásit správci
+7 #26 Andrea 2016-10-09 16:25
Míra píše tenhle blog :D tak to mě rozsekalo :D :D
Citovat | Ohlásit správci
+13 #25 Dizzie23 2016-10-09 04:17
Když se tady tak rozjíždí ty zajímavé teorie, napadlo mě, co když stojí Míra i za tou výhružkou smrtí? Co když takhle Petru týrá a vyloženě si jejího rozpoložení a slepé důvěry užívá? Petra má s maminkou prazvláštní vztahy a klidně to může být manipulativním Mirkem a jejím nesouhlasem v Petřině volbě. Byla tam i nějaká aféra, kdy psala mamka Petře divné komentáře na blogu, to mohlo být také zmanipulované. Nakonec se dozvíme, že Míra píše i tenhle blog :D. No nic, stačilo teorizování, jak to je můžou vědět jen oni dva, ale myšlenka je to zajímavá.

PS: Chválím blog, jednou za čas se sem přijdu odreagovat a myslím, že účel plní. Ať za tím stojí kdokoliv, klidně i ta zmíněná Bebe, je mi to šumák, hlavně, že se je nad čím pousmát.
Citovat | Ohlásit správci
+5 #24 misa 2016-10-09 00:07
ale no tak báby čarodějnice - jděte se zmalovat jako velikonoční vejce jako Petralovelyhair a nestrašte tady.

Černobílý blog narazil na pravdu a tak ji zveřejnil.

Znovu opakuji: Petra si vše způsobuje sama svým chováním. Když se chová jako [cenzurováno], tak za to prostě ponese následky.
Citovat | Ohlásit správci
+6 #23 někdonikdo 2016-10-07 14:11
Cituji Yokomur Michiyo:
Za mě je celá tahle velká kauza naprostro zbytečná a neúčelná, protože popravdě, koho zajímá, jestli využívá logo oprávněně nebo ne nebo jestli je na tomhle blogu pomlouvána či není? To zajímá leda tak hnidopichy a lidi, co neumí efektivněji využít svůj volný čas ;)


popravdě tebe to zajímá protože tady píšeš ;). stokrát lepší hnidopich a ten co 'neumí efektivněji využít čas'
než hnidopich a ten co neumí efektivněji využít čas a ještě potřebuje vyvrhávat si tady svoje pseudomoralistické blití.
Citovat | Ohlásit správci
+5 #22 někdonikdo 2016-10-07 13:57
Cituji Yokomur Michiyo:
Za mě je celá tahle velká kauza naprostro zbytečná a neúčelná, protože popravdě, koho zajímá, jestli využívá logo oprávněně nebo ne nebo jestli je na tomhle blogu pomlouvána či není? To zajímá leda tak hnidopichy a lidi, co neumí efektivněji využít svůj volný čas ;)


Popravdě tebe to zajímá protože tady i píšeš ;). stokrát lepší hnidopich a ten co 'neumí efektivněji využít čas'
než hnidopich a ten co neumí efektivněji využít čas a ještě má potřebu vyvrhnout tady svoje pseudomorální blití
:-x :-)
Citovat | Ohlásit správci
+10 #21 Černobílý Blog 2016-10-06 21:34
Cituji Michalka:
Cituji vs:
Jsi normální dement, tohle je btw. taky diagnóza.
Sedíš, šmíruješ, možná si u toho honíš. Divím se, že tě, ty hovado, nezažalovala Lucie VK za ty kecy o společnici. Moc tě ta fotka s Holanďanem vytočila?
Tady motáš hrušky s jabkama, inteligentko. Fakt neznàm chlapa, kterej by byl natolik zamindrákovanej, aby řešil něčí život na internetu. Tohle je ženská záležitost, a to jediný by tvůj slepičí mozeček omluvilo.

Už se profláklo, že "Černobílý bloger" je ve skutečnosti Bebe z blogu Růžový chroust, bývalá kamarádka Lucie VK :)Fakt?
Asi bych si měl sednout s rodiči a promluvit si, jestli mi něco netají. Od narození si myslím, že jsem "muž". Ale asi to víš líp jak já.
Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit