Černobílý Blog

O PLH jsem si nikdy nedělal iluze, ale tohle…


Kdo by neznal Petru Vančurovou (Lovelyhair), jako by nebyl. O jejím životě toho víme tolik, že by se o tom dala napsat kniha. Víme o jejích depresích a problémech s trávením. Známe její rodinu včetně manžela Míry (Míra je také jedna z jejích diagnóz). Ale co už asi málokdo ví, že Petra je zahalena tajemstvím a hromadou lží. Petra vystupuje jako ubližovaný jedinec. Nezapomene při každé příležitosti zmínit, jak jí každý hejtuje. Všichni jí ubližují a spousta lidí ji nemá rádo. Asi by měl ale někdo Petře vysvětlit, co je to hejtování a kdo je hater. Evidentně si to Petra plete a neví, o čem mluví.

Zaznamenali jste „aféru“ PALETKY? Pokud ano, tak věřte, že nás čeká velice zajímavý vývoj Petřiny další budoucnosti.

S největší pravděpodobností se totiž ukáže, že Petra Lovelyhair používá „svoji“ značku a logo neoprávněně.

O co přesně jde? Petra si „svoje“ logo nevytvořila sama! Vlastníkem loga je ColorValley. Duševní vlastnictví loga nepatří Petře! Logo, které Petra prezentuje jako její, je vlastně ukradené. A to není vše. Petra Lovelyhair měla ještě tu drzost, že si toto logo nechala zaregistrovat jako její vlastní u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Pro ty, co ještě nepochopili, o co přesně jde, dám ještě jedno vysvětlení. Logo, které má Petra na svých výrobcích, webu, ve všech svých videích atd. není její. Vlastníkem loga je někdo naprosto jiný. Toto logo se dá zakoupit (pronajmout) ve fotobance a můžete ho využívat. Ale s jistým omezením a za určitých podmínek. Logo nesmíte dál prodat, pronajmout a rozhodně ho nemůžete nechat zaregistrovat a vydávat za své.
Je to, jako byste si půjčili auto v autopůjčovně, nevrátili ho a ještě měli tu drzost si ho nechat zaregistrovat na úřadu jako vlastní majetek (to je jen příklad).

Jak přesně to je s jejím logem se teprve ukáže. Bude muset Petra logo přestat využívat? Logo nemůže totiž odkoupit jako exkluzivní. Toto logo bylo již mnohokrát z fotobanky prodáno. Proto tato varianta nepřichází v úvahu. Bude vlastník loga po Petře vymáhat náhradu za neoprávněné užívání? Když na „ukradeném“ logu Petra vydělává, bude po ní vlastník loga chtít i náhradu?

Momentálně všechno řeší právníci a byl podán návrh na výmaz ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví.

O tom, jak to všechno bude pokračovat, vás budu rád dále informovat.

 

Logo PertaLovelyHair registrace úpv >>zde<<
 
Logo Face Girl - Autorské právo: ColorValley (koupit logo >>zde<<)

 

A vy nemějte strach článek dál šířit a sdílet. Jo a na rozdíl od Petry jste na mém blogu anonymní a komentáře nemažu.

Komentáře   

+1 #30 Šarka 2017-01-06 19:13
Uznávám, taky nemám Petrulovelyhair ráda přijde mi, že se šíleně přetvařuje a o tom jejím příteli ani nemluvím, ale tohle je fakt přes čáru!. :-?Přemýšlela jsem nad tím a konec konců tohle asi není ověřená informace, ale zní to zajímavě, všechno to do sebe strašně zapadá, tak kde je PRAVDA?
Citovat | Ohlásit správci
+1 #29 Černobílý Blog 2016-11-18 12:43
Cituji Petra:
Týpek co má tento blog je normální úchyl který je do Petry buďto zamilovaný, nebo píchá ňákou blogerku ketrá má zbožné přání se dostat na úroveň LOVELYHAIR.


Do Petry zamilovaný rozhodně nejsem a myslím, že neexistuje blogerka, která by chtěla mít "úroveň" Petry. Petra totiž žádnou úroveň nemá.
Ty by si chtěla podvádět a lhát jako Petra? Jestli ano, je mi Tě líto.

Krásný den
Citovat | Ohlásit správci
-3 #28 Petra 2016-11-17 22:02
Týpek co má tento blog je normální úchyl který je do Petry buďto zamilovaný, nebo píchá ňákou blogerku ketrá má zbožné přání se dostat na úroveň LOVELYHAIR.
Citovat | Ohlásit správci
0 #27 Alis 2016-11-05 12:24
Lidi jsou blby jak pytle hnoje. Resi picoviny. Kazda hubena holka je anorekticka? děláte si ze me prdel? Je škoda, že lidi jsou blby, její videa jsem mela rada. A pokud se někomu nelíbily, tak se na ne divat nemel! Svět už potřebuje upgrade.
Citovat | Ohlásit správci
+5 #26 Justme 2016-09-23 15:34
Cernobily "blogger" ocividne v zivote nic poradneho nedokazal a proto se rozhodl ze si postaví karieru na pomluvach youtuberu, ocividne na Petre. Vic uboheho jsem v zivote nevidela. A jak se rika podle sebe soudim tebe, tak nejsi nahodou ta spina tady ty? Preju ti do budoucna pevně nervy a koneckoncum hodne stesti, protoze tato sikana te jednou dozene. Ubozaku
Citovat | Ohlásit správci
+10 #25 Michaela 2016-09-22 22:40
Je mi z Vás smutno, hnusně je mi z takových lidských bytostí, které neumí ocenit pochválit lidskou snahu, radost z něčeho co ho naplňuje! Psát Vam, že je mi Vás líto nevidíš. Mě je líto děti, které nemají co jíst, kde spát, zvířat, do kterých takový jako Vy kopaji. A je mi momentálně líto Petry. Co Vám je komu do toho, jestli má nebo nemá, nebo měla anorexii?! Jestli jo tak kvůli takovým zavistivcům zlým jako jste Vy. Co Vám je po tom jestli má nebo nemá ukradené logo?! Jste snad zákon nebo právo?! Co Vám je po tom jestli chce nechce bude mít nebo nebude mít děti?! To co Petra dokázala, na to se ani jeden z Vás nikdy nezmůže a ani já ne! Aby Vás všechny, všechny ty zlý, závistivý a tupý osoby Vaše karma nakopala tak do PTDELE!!! Má úcta
Citovat | Ohlásit správci
+9 #24 lara 2016-09-22 22:23
koukám, že ty komenty píše jedna a tatáž osoba-autor tohoto hnusného blogu! jsi chudák, psychicky narušená osoba!! lidi nečtěte to, je to podvrh!
Citovat | Ohlásit správci
+3 #23 Dáša Kantorová 2016-09-22 18:33
;-) o její anorexii uvažuji již dlouho, na fotkách má málo kdy nohy rovně vedle sebe, protože jsou kost a kůže, od toho její problémy se žaludkem....možná až na čas vysadí tady ten šrumec, tak se jí uleví, pěkný večer všem
Citovat | Ohlásit správci
-2 #22 Michaela 2016-08-17 19:01
Souhlasím s její charakteristikou a díky za tyto informativní články. Dříve jsem si ze zvědavosti pustila několik videí Petry V. a udělalo to na mě cca takový dojem. Petra se snaží vypadat dobře, ale holt nesmí otevřít pusu. :-( Nejdříve mně připadalo až patologické, že se žena v jejím věku tak upne na svůj blog, kde se snaží "být vidět a slyšet". Ale pak mě napadlo, co tím asi sleduje. Ona je totiž jednak vůči sobě nekritická a jednak nezdravě ambiciózní - ten blog ji má jen zviditelnit, aby se dostala výše, a stala se skutečnou celebritou, která bude mít vlastní pořad v televizi a o které se bude mluvit a psát. To logo je takový další pokus dokázat si, že "jsem etablovaná a úspěšná vizážistka". Jak to vidíte Vy? ;-)

Cituji Anonym:
Petra si celou "kauzu" vymyslela. Někdo jí vyhrožuje? Nechává vzkaz za oknem? Haha. Petro, proč lžeš? To je výmysl hodný magora z psychiatrické léčebny (kde by ti mimochodem neuškodila hospitalizace).
Lidé, kteří mají všech pět pohromadě a dávno tě prokoukli, tak s pobavením čekali, s čím zase přijdeš. Jen abys odvedla pozornost od krádeže cizího loga, které sis drze nechala zaregistrovat jako svou ochrannou známku. A nezklamala jsi. Jen jsme čekali, že si vymyslíš nějakou menší kravinu, než "úchyla z parapetu" :lol: Úkol splněn, hloupé ovce ti to sežraly a litují tě. Bravo.
Co jsi ale nedomyslela, tak že přibývá lidí, kteří ví, co jsi zač. Jsi ubohá, psychicky nemocná manipulátorka. Toužíš po pozornosti a obdivu. Jsi ochotná si kvůli tomu vymyslet i absurdní lži. Jak to vím? Když už chceš lhát, tak si to aspoň pořádně ošetři. Na policii jsi nikdy nebyla, žádný vzkaz ti nikdy nepřišel a ty jakože anonymy? Slyšela jsi někdy o změně IP adresy a logu u administrátorů Bloggeru?
Jsi hloupá a je otázka času, kdy i ty nejtupější ovce z tvého stáda přijdou na to, že jejich stárnoucí modla, která se mění ve vlastní pošahanou umělohmotnou karikaturu už je dávno za zenitem :lol:
Citovat | Ohlásit správci
+2 #21 WhiteRose 2016-07-21 21:00
Cituji Sára:
Je fakt, že Péťa navenek působí možná až moc sluníčkově. Zarážející ale je, že na jednu stranu na sebe s Mírou prozrazují tolik věcí, pravidelně odhalují svoje soukromí, ale když se jich někdo zeptá, jestli už plánují děti, odvětí, že je to jejich soukromá věc, že do toho nikomu nic není, že je takové typy otázek štvou apod. Ale když jsou tak slavní a prozrazují nám i svoje fóbie, musí počítat s tím, že fanoušci se o ně prostě budou zajímat. A vzhledem k tomu, že jim je oběma přes třicet (ač vypadají výborně) , jsou to manželé, kteří jsou spolu už více než desetiletí a pořád nic, tak je jasné, že se lidi budou ptát, dokud to pořádně neosvětlí. Mám je oba ráda, ale tohle je trochu moc.

Tady se musím Petry trochu zastat, to, že ptát se na děti je soukromá věc, podle mě myslela spíš tak, že je otravné, když se jí na to DOKOLA neustále někdo ptá a jí se na to ptalo už hodně lidí. To, že o sobě říká některé věci ze soukromí, ještě neznamená, že musí odpovídat fanouškům na všechny dotazy. Zkrátka odhalí jen to, co sama odhalit chce. Stejně si ale myslím, že je možná trochu nevhodné se jí na to ptát, musíme brát v potaz, že je možné, že třeba děti zkoušeli a nejde jí otěhotnět, ale nahlas to neřekne, protože kdo by chtěl roztrubovat takovou choulostivou věc jako "jsem neplodná", jenže to asi nikomu nedochází. Neříkám, že to tak je, možná děti nechce... a kdyby zase řekla přímo, že děti nechce, zase by se strhla lavina kritiky a nenávistných komentářů typu "škoda, že to tak nebrali tvoji rodiče, nebyla bys tady" a podobně a to nikdo nestojí.
Citovat | Ohlásit správci
+5 #20 Maruška 2016-06-09 10:08
Cituji Nina:
.....noooo.....já mám hlavně pocit, že už jede v anorexii. Ty její hůlkové nožičky, ohromné vystouplé zuby v pohublem obličeji... A hlavně , vůbec nechali popularitu její...působí na me zmalovaně, přehnaně... V okolí neznám nikoho, kdo by se takhle líčil... A že to jsou holky, co mají styl...

Já mám pocit, že se kdysi s anorexií opravdu potýkala, aspoň se toho letmo v nějaké videu dotkla, a že o tom kdysi prý také blogovala. A v dětství údajně takhle hubená nebyla, v jednom videu kritizovala rodiče, že ji nevedli ke sportu. Zřejmě měla problémy už v rodině jako dítě nebo v pubertě. Pokud tedy opravdu zápolila s anorexií, není se co divit, že má teď problémy s trávením (to může být následek mentálního hladovění) a i jiné zdravotní věci, které na sebe prozrazuje. Roli tu hraje určitě psychická nevyrovnanost apod.
Citovat | Ohlásit správci
+2 #19 Jana 2016-05-15 10:59
Cituji Sára:
že se lidi budou ptát, dokud to pořádně neosvětlí. Mám je oba ráda, ale tohle je trochu moc.
Vzdyt to v nejakem videu vysvetlili ze deti nejak nemusi a ze zatim neplanuji
Citovat | Ohlásit správci
+5 #18 Sára 2016-05-15 10:35
Je fakt, že Péťa navenek působí možná až moc sluníčkově. Zarážející ale je, že na jednu stranu na sebe s Mírou prozrazují tolik věcí, pravidelně odhalují svoje soukromí, ale když se jich někdo zeptá, jestli už plánují děti, odvětí, že je to jejich soukromá věc, že do toho nikomu nic není, že je takové typy otázek štvou apod. Ale když jsou tak slavní a prozrazují nám i svoje fóbie, musí počítat s tím, že fanoušci se o ně prostě budou zajímat. A vzhledem k tomu, že jim je oběma přes třicet (ač vypadají výborně) , jsou to manželé, kteří jsou spolu už více než desetiletí a pořád nic, tak je jasné, že se lidi budou ptát, dokud to pořádně neosvětlí. Mám je oba ráda, ale tohle je trochu moc.
Citovat | Ohlásit správci
+7 #17 Katka 2016-05-07 17:40
Cituji Černobílý Blog:
Cituji Katka:
Tak..
... za 1.: přečti si licenční podmínky využití obrázku kde se dozvíš nač obrázek můžeš s jakou licencí využít (dám info, píše se tam i na logo pro obaly či produkty k prodeji)
2. dané úřady mají povinnost zkontrolovat odkud logo pochází a zda už není využíváno
3. pokud si k němu petra přidal své jméno, logo okamžitě získává originalitu
4. pokud by úřad zjistil jakékoliv nesrovnalosti, proces registrace by byl ihned zamítnut, taková registrace známky může trvat i rok - myslíš si, že by úřady na nic nepřišli?? (k smíchu)
5. absolutně nemůžeš vědět co má petra ve smluvních podmínkách či v dané licenci o používání
6. očividně o tom nemám ani šajnu, tak já můžeš někoho osočit z takové věci
7, opravdu by mě zajímalo jak víš, že vše řeší právníci?? (ptám se slušně ze zvědavosti)


1. Přečetl jsem si licenční podmínky a vím, kde ho mohu použít
2. Úřad nemá povinnost žjištovat původ loga. To dokládá předkladatel!
3.Zkus si zaregistrovat logo nakousnutého jablíčka (Apple) a pod to napiš "KATKA". Myslím, že Ti Apple vysvětlí Tvou originalitu!
4.Pokud úřad zjistí nesrovnalosti, může ochrannou známku odebrat. Proto je možnost nechat na žádost provést výmaz.Tím Ti odpovídám i na otázku č. 7
5. Vím!
6. Ty o tom opravdu nemáš ani šajnu!A dohoda autora a uživatele ti asi nic neříká co?? Exkluzivní licence, která může být dodatkem asi taky ne :DDDD
Citovat | Ohlásit správci
+9 #16 Anonym 2016-05-06 13:23
Petra si celou "kauzu" vymyslela. Někdo jí vyhrožuje? Nechává vzkaz za oknem? Haha. Petro, proč lžeš? To je výmysl hodný magora z psychiatrické léčebny (kde by ti mimochodem neuškodila hospitalizace).
Lidé, kteří mají všech pět pohromadě a dávno tě prokoukli, tak s pobavením čekali, s čím zase přijdeš. Jen abys odvedla pozornost od krádeže cizího loga, které sis drze nechala zaregistrovat jako svou ochrannou známku. A nezklamala jsi. Jen jsme čekali, že si vymyslíš nějakou menší kravinu, než "úchyla z parapetu" :lol: Úkol splněn, hloupé ovce ti to sežraly a litují tě. Bravo.
Co jsi ale nedomyslela, tak že přibývá lidí, kteří ví, co jsi zač. Jsi ubohá, psychicky nemocná manipulátorka. Toužíš po pozornosti a obdivu. Jsi ochotná si kvůli tomu vymyslet i absurdní lži. Jak to vím? Když už chceš lhát, tak si to aspoň pořádně ošetři. Na policii jsi nikdy nebyla, žádný vzkaz ti nikdy nepřišel a ty jakože anonymy? Slyšela jsi někdy o změně IP adresy a logu u administrátorů Bloggeru?
Jsi hloupá a je otázka času, kdy i ty nejtupější ovce z tvého stáda přijdou na to, že jejich stárnoucí modla, která se mění ve vlastní pošahanou umělohmotnou karikaturu už je dávno za zenitem :lol:
Citovat | Ohlásit správci
+2 #15 Černobílý Blog 2016-05-06 11:26
Cituji Katka:
Tak..
... za 1.: přečti si licenční podmínky využití obrázku kde se dozvíš nač obrázek můžeš s jakou licencí využít (dám info, píše se tam i na logo pro obaly či produkty k prodeji)
2. dané úřady mají povinnost zkontrolovat odkud logo pochází a zda už není využíváno
3. pokud si k němu petra přidal své jméno, logo okamžitě získává originalitu
4. pokud by úřad zjistil jakékoliv nesrovnalosti, proces registrace by byl ihned zamítnut, taková registrace známky může trvat i rok - myslíš si, že by úřady na nic nepřišli?? (k smíchu)
5. absolutně nemůžeš vědět co má petra ve smluvních podmínkách či v dané licenci o používání
6. očividně o tom nemám ani šajnu, tak já můžeš někoho osočit z takové věci
7, opravdu by mě zajímalo jak víš, že vše řeší právníci?? (ptám se slušně ze zvědavosti)


1. Přečetl jsem si licenční podmínky a vím, kde ho mohu použít
2. Úřad nemá povinnost žjištovat původ loga. To dokládá předkladatel!
3.Zkus si zaregistrovat logo nakousnutého jablíčka (Apple) a pod to napiš "KATKA". Myslím, že Ti Apple vysvětlí Tvou originalitu!
4.Pokud úřad zjistí nesrovnalosti, může ochrannou známku odebrat. Proto je možnost nechat na žádost provést výmaz.Tím Ti odpovídám i na otázku č. 7
5. Vím!
6. Ty o tom opravdu nemáš ani šajnu!
Citovat | Ohlásit správci
-2 #14 Černobílý Blog 2016-05-06 11:16
Cituji Atenah:
Pokud si to Petra koupila s rozšířenou licencí, tak jí fakt nic nehrozí ;) bo si ty práva v tom zakoupila cz.123rf.com/license_summary.php


Když si koupím auto, můžu si ho nechat zaregistrovat jako průmyslové vlastnictví?
Citovat | Ohlásit správci
+4 #13 Katka 2016-05-06 10:07
Tak..
... za 1.: přečti si licenční podmínky využití obrázku kde se dozvíš nač obrázek můžeš s jakou licencí využít (dám info, píše se tam i na logo pro obaly či produkty k prodeji)
2. dané úřady mají povinnost zkontrolovat odkud logo pochází a zda už není využíváno
3. pokud si k němu petra přidal své jméno, logo okamžitě získává originalitu
4. pokud by úřad zjistil jakékoliv nesrovnalosti, proces registrace by byl ihned zamítnut, taková registrace známky může trvat i rok - myslíš si, že by úřady na nic nepřišli?? (k smíchu)
5. absolutně nemůžeš vědět co má petra ve smluvních podmínkách či v dané licenci o používání
6. očividně o tom nemám ani šajnu, tak já můžeš někoho osočit z takové věci
7, opravdu by mě zajímalo jak víš, že vše řeší právníci?? (ptám se slušně ze zvědavosti)
Citovat | Ohlásit správci
+3 #12 Atenah 2016-05-06 08:36
Pokud si to Petra koupila s rozšířenou licencí, tak jí fakt nic nehrozí ;) bo si ty práva v tom zakoupila cz.123rf.com/license_summary.php
Citovat | Ohlásit správci
+2 #11 JB 2016-05-05 23:08
To je tedy hodne pres caru. PLH stale jen narika a chudinkuje a lici nude kourovky. Jakoby nestacily smejd paletky pridava navrch jeste toto? Zacina me neprijemne desit, nestiti se asi niceho...
Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit